Written by 9:09 am Loty do Hongkong, Loty Moskwa

Ile trwa lot Moskwa – Hongkong?

Czas lotu z Moskwa do Hongkong to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Moskwa (MOW) do Hongkong (HKG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Moskwa – Hongkong to:

7h:54m

Najczęściej loty Moskwa – Hongkong zaczynają się na lotnisku w Moskwa (MOW) a kończą na lotnisku Hongkong (HKG).
Średnia cena za bilety lotnicze  Moskwa – Hongkong to 2268.59 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1634.6 zł.
 Czas lotu z  Moskwa do Hongkong  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Moskwa (MOW)  do Hongkong (HKG
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:24m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 54 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Moskwa (MOW) a kończy w Hongkong (HKG).

 

(Visited 74 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close