Written by 9:09 am Loty do Samarkanda, Loty Moskwa

Ile trwa lot Moskwa – Samarkanda?

Czas lotu z Moskwa do Samarkanda to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Moskwa (MOW) do Samarkanda (SKD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Moskwa – Samarkanda to:

3h:6m

Najczęściej loty Moskwa – Samarkanda zaczynają się na lotnisku w Moskwa (MOW) a kończą na lotnisku Samarkanda (SKD).
Średnia cena za bilety lotnicze  Moskwa – Samarkanda to 2131.18 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2131.19 zł.
 Czas lotu z  Moskwa do Samarkanda  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Moskwa (MOW)  do Samarkanda (SKD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:36m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godzin 6 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Moskwa (MOW) a kończy w Samarkanda (SKD).

 

(Visited 32 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close