Written by 9:09 am Loty do Bergen, Loty Moskwa

Ile trwa lot Moskwa – Bergen?

Czas lotu z Moskwa do Bergen to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Moskwa (MOW) do Bergen (BGO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Moskwa – Bergen to:

2h:9m

Najczęściej loty Moskwa – Bergen zaczynają się na lotnisku w Moskwa (MOW) a kończą na lotnisku Bergen (BGO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Moskwa – Bergen to 1491.23 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1185.28 zł.
 Czas lotu z  Moskwa do Bergen  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Moskwa (MOW)  do Bergen (BGO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:39m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 9 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Moskwa (MOW) a kończy w Bergen (BGO).

 

(Visited 10 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close