Written by 9:00 am Loty do Londyn, Loty Pekin

Ile trwa lot Pekin – Londyn?

Czas lotu z Pekin do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Pekin (BJS) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Pekin – Londyn to:

7h:18m

Najczęściej loty Pekin – Londyn zaczynają się na lotnisku w Pekin (BJS) a kończą na lotnisku Londyn (LON).
Średnia cena za bilety lotnicze  Pekin – Londyn to 3982.47 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3717.3 zł.
 Czas lotu z  Pekin do Londyn  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Pekin (BJS)  do Londyn (LON
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 7h:48m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 18 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Pekin (BJS) a kończy w Londyn (LON).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close