Written by 9:07 am Loty do Londyn, Loty Łódz

Ile trwa lot Łódz – Londyn?

Czas lotu z Łódz do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Łódz (LCJ) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Łódz – Londyn to:

1h:30m

Najczęściej loty Łódz – Londyn zaczynają się na lotnisku w Łódz (LCJ) a kończą na lotnisku Londyn (LON).
Średnia cena za bilety lotnicze  Łódz – Londyn to 1908.43 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 168 zł.
 Czas lotu z  Łódz do Londyn  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Łódz (LCJ)  do Londyn (LON
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:0m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 30 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Łódz (LCJ) a kończy w Londyn (LON).

 

(Visited 41 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close