Written by 9:08 am Loty do Rio de Janeiro, Loty Lizbona

Ile trwa lot Lizbona – Rio de Janeiro?

Czas lotu z Lizbona do Rio de Janeiro to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Lizbona (LIS) do Rio de Janeiro (RIO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Lizbona – Rio de Janeiro to:

8h:33m

Najczęściej loty Lizbona – Rio de Janeiro zaczynają się na lotnisku w Lizbona (LIS) a kończą na lotnisku Rio de Janeiro (RIO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Lizbona – Rio de Janeiro to 3412.47 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3328.69 zł.
 Czas lotu z  Lizbona do Rio de Janeiro  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Lizbona (LIS)  do Rio de Janeiro (RIO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:3m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 33 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Lizbona (LIS) a kończy w Rio de Janeiro (RIO).

 

(Visited 135 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close