Czas lotu Paryż – Rio de Janeiro to:

10h:10m

Najczęściej loty Paryż – Rio de Janeiro zaczynają się na lotnisku w Paryż (PAR) a kończą na lotnisku Rio de Janeiro (RIO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Paryż – Rio de Janeiro to 2870.07 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2215.8 zł.
 Czas lotu z  Paryż do Rio de Janeiro  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Paryż (PAR)  do Rio de Janeiro (RIO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 10h:40m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 10 godzin 10 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Paryż (PAR) a kończy w Rio de Janeiro (RIO).

 

Ludzie aktualnie szukają:

  • ile się leci z rio de janeiro do paryża
Ile trwa lot Palanga - Rio de Janeiro?
Ile trwa lot Paryż - Cayenne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *