Written by 9:07 am Loty do Funchal, Loty Lizbona

Ile trwa lot Lizbona – Funchal?

Czas lotu z Lizbona do Funchal to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Lizbona (LIS) do Funchal (FNC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Lizbona – Funchal to:

1h:48m

Najczęściej loty Lizbona – Funchal zaczynają się na lotnisku w Lizbona (LIS) a kończą na lotnisku Funchal (FNC).
Średnia cena za bilety lotnicze  Lizbona – Funchal to 668.01 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 596.1 zł.
 Czas lotu z  Lizbona do Funchal  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Lizbona (LIS)  do Funchal (FNC
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:18m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 48 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Lizbona (LIS) a kończy w Funchal (FNC).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close