Written by 9:05 am Loty do Marrakesz, Loty Kraków

Ile trwa lot Kraków – Marrakesz?

Czas lotu z Kraków do Marrakesz to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Marrakesz (RAK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kraków – Marrakesz to:

3h:25m

Najczęściej loty Kraków – Marrakesz zaczynają się na lotnisku w Kraków (KRK) a kończą na lotnisku Marrakesz (RAK).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kraków – Marrakesz to 9098.02 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2048.42 zł.
 Czas lotu z  Kraków do Marrakesz  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kraków (KRK)  do Marrakesz (RAK
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:55m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godzin 25 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kraków (KRK) a kończy w Marrakesz (RAK).

 

(Visited 287 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close