Written by 9:22 am Loty do Poznań, Loty Kraków

Ile trwa lot Kraków – Poznań?

Czas lotu z Kraków do Poznań to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Poznań (POZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kraków – Poznań to:

0h:22m

Najczęściej loty Kraków – Poznań zaczynają się na lotnisku w Kraków (KRK) a kończą na lotnisku Poznań (POZ).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kraków – Poznań to 5688.84 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 475.65 zł.
 Czas lotu z  Kraków do Poznań  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kraków (KRK)  do Poznań (POZ
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:52m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 22 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kraków (KRK) a kończy w Poznań (POZ).

 

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close