Written by 9:23 am Loty do Marrakesz, Loty Gdańsk

Ile trwa lot Gdańsk – Marrakesz?

Czas lotu z Gdańsk do Marrakesz to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Marrakesz (RAK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Gdańsk – Marrakesz to:

3h:39m

Najczęściej loty Gdańsk – Marrakesz zaczynają się na lotnisku w Gdańsk (GDN) a kończą na lotnisku Marrakesz (RAK).
Średnia cena za bilety lotnicze  Gdańsk – Marrakesz to 9117.77 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1914.86 zł.
 Czas lotu z  Gdańsk do Marrakesz  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Gdańsk (GDN)  do Marrakesz (RAK
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 4h:9m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godziny 39 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Gdańsk (GDN) a kończy w Marrakesz (RAK).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close