Written by 9:06 am Loty do Wiedeń, Loty Katowice

Ile trwa lot Katowice – Wiedeń?

Czas lotu z Katowice do Wiedeń to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Wiedeń (VIE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Katowice – Wiedeń to:

0h:19m

Najczęściej loty Katowice – Wiedeń zaczynają się na lotnisku w Katowice (KTW) a kończą na lotnisku Wiedeń (VIE).
Średnia cena za bilety lotnicze  Katowice – Wiedeń to 2473.37 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1002.71 zł.
 Czas lotu z  Katowice do Wiedeń  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Katowice (KTW)  do Wiedeń (VIE
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:49m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 19 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Katowice (KTW) a kończy w Wiedeń (VIE).

 

(Visited 79 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close