Written by 9:23 am Loty do Wiedeń, Loty Praga

Ile trwa lot Praga – Wiedeń?

Czas lotu z Praga do Wiedeń to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Praga (PRG) do Wiedeń (VIE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Praga – Wiedeń to:

0h:16m

Najczęściej loty Praga – Wiedeń zaczynają się na lotnisku w Praga (PRG) a kończą na lotnisku Wiedeń (VIE).
Średnia cena za bilety lotnicze  Praga – Wiedeń to 1700.33 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2065.17 zł.
 Czas lotu z  Praga do Wiedeń  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Praga (PRG)  do Wiedeń (VIE
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:46m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 16 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Praga (PRG) a kończy w Wiedeń (VIE).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close