Written by 9:05 am Loty do Moskwa (Vnukovo), Loty Kaliningrad

Ile trwa lot Kaliningrad – Moskwa (Vnukovo)?

Czas lotu z Kaliningrad do Moskwa (Vnukovo) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kaliningrad (KGD) do Moskwa (Vnukovo) (VKO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kaliningrad – Moskwa (Vnukovo) to:

1h:10m

Najczęściej loty Kaliningrad – Moskwa (Vnukovo) zaczynają się na lotnisku w Kaliningrad (KGD) a kończą na lotnisku Moskwa (Vnukovo) (VKO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kaliningrad – Moskwa (Vnukovo) to 774.84 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 538.66 zł.
 Czas lotu z  Kaliningrad do Moskwa (Vnukovo)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kaliningrad (KGD)  do Moskwa (Vnukovo) (VKO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:40m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 10 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kaliningrad (KGD) a kończy w Moskwa (Vnukovo) (VKO).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close