Written by 9:05 am Loty do Kazań, Loty Kaliningrad

Ile trwa lot Kaliningrad – Kazań?

Czas lotu z Kaliningrad do Kazań to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kaliningrad (KGD) do Kazań (KZN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kaliningrad – Kazań to:

2h:0m

Najczęściej loty Kaliningrad – Kazań zaczynają się na lotnisku w Kaliningrad (KGD) a kończą na lotnisku Kazań (KZN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kaliningrad – Kazań to 1956.98 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1819.36 zł.
 Czas lotu z  Kaliningrad do Kazań  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kaliningrad (KGD)  do Kazań (KZN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:30m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 0 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kaliningrad (KGD) a kończy w Kazań (KZN).

 

(Visited 10 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close