Written by 9:20 am Loty do Moskwa, Loty Nowy Jork

Ile trwa lot Nowy Jork – Moskwa?

Czas lotu z Nowy Jork do Moskwa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Nowy Jork (NYC) do Moskwa (MOW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Nowy Jork – Moskwa to:

8h:19m

Najczęściej loty Nowy Jork – Moskwa zaczynają się na lotnisku w Nowy Jork (NYC) a kończą na lotnisku Moskwa (MOW).
Średnia cena za bilety lotnicze  Nowy Jork – Moskwa to 2197.54 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2048.31 zł.
 Czas lotu z  Nowy Jork do Moskwa  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Nowy Jork (NYC)  do Moskwa (MOW
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:49m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 19 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Nowy Jork (NYC) a kończy w Moskwa (MOW).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close