Written by 9:24 am Loty do Lyon, Loty Gdańsk

Ile trwa lot Gdańsk – Lyon?

Czas lotu z Gdańsk do Lyon to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Lyon (LYS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Gdańsk – Lyon to:

1h:31m

Najczęściej loty Gdańsk – Lyon zaczynają się na lotnisku w Gdańsk (GDN) a kończą na lotnisku Lyon (LYS).
Średnia cena za bilety lotnicze  Gdańsk – Lyon to 1593.81 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 902.82 zł.
 Czas lotu z  Gdańsk do Lyon  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Gdańsk (GDN)  do Lyon (LYS
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:1m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 31 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Gdańsk (GDN) a kończy w Lyon (LYS).

 

(Visited 42 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close