Written by 9:02 am Loty do Kowno, Loty Edynburg

Ile trwa lot Edynburg – Kowno?

Czas lotu z Edynburg do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Edynburg (EDI) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Edynburg – Kowno to:

1h:53m

Najczęściej loty Edynburg – Kowno zaczynają się na lotnisku w Edynburg (EDI) a kończą na lotnisku Kowno (KUN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Edynburg – Kowno to 2930.83 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2080.23 zł.
 Czas lotu z  Edynburg do Kowno  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Edynburg (EDI)  do Kowno (KUN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:23m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 53 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Edynburg (EDI) a kończy w Kowno (KUN).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close