Written by 9:02 am Loty Delhi, Loty do Ryga

Ile trwa lot Delhi – Ryga?

Czas lotu z Delhi do Ryga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Delhi (DEL) do Ryga (RIX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Delhi – Ryga to:

6h:15m

Najczęściej loty Delhi – Ryga zaczynają się na lotnisku w Delhi (DEL) a kończą na lotnisku Ryga (RIX).
Średnia cena za bilety lotnicze  Delhi – Ryga to 2937.77 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2485.63 zł.
 Czas lotu z  Delhi do Ryga  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Delhi (DEL)  do Ryga (RIX
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 6h:45m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 6 godzin 15 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Delhi (DEL) a kończy w Ryga (RIX).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close