Written by 9:00 am Loty Antalya, Loty do Ryga

Ile trwa lot Antalya – Ryga?

Czas lotu z Antalya do Ryga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Antalya (AYT) do Ryga (RIX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Antalya – Ryga to:

2h:31m

Najczęściej loty Antalya – Ryga zaczynają się na lotnisku w Antalya (AYT) a kończą na lotnisku Ryga (RIX).
Średnia cena za bilety lotnicze  Antalya – Ryga to 1926.88 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1242.76 zł.
 Czas lotu z  Antalya do Ryga  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Antalya (AYT)  do Ryga (RIX
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:1m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 31 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Antalya (AYT) a kończy w Ryga (RIX).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close