Written by 9:02 am Loty Delhi, Loty do Bangkok

Ile trwa lot Delhi – Bangkok?

Czas lotu z Delhi do Bangkok to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Delhi (DEL) do Bangkok (BKK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Delhi – Bangkok to:

2h:55m

Najczęściej loty Delhi – Bangkok zaczynają się na lotnisku w Delhi (DEL) a kończą na lotnisku Bangkok (BKK).
Średnia cena za bilety lotnicze  Delhi – Bangkok to 2630.85 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1955.61 zł.
 Czas lotu z  Delhi do Bangkok  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Delhi (DEL)  do Bangkok (BKK
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:25m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 55 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Delhi (DEL) a kończy w Bangkok (BKK).

 

(Visited 16 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close