Written by 9:20 am Loty Calgary, Loty do Oslo

Ile trwa lot Calgary – Oslo?

Czas lotu z Calgary do Oslo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Calgary (YYC) do Oslo (OSL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Calgary – Oslo to:

7h:27m

Najczęściej loty Calgary – Oslo zaczynają się na lotnisku w Calgary (YYC) a kończą na lotnisku Oslo (OSL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Calgary – Oslo to 4319.87 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 4211.32 zł.
 Czas lotu z  Calgary do Oslo  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Calgary (YYC)  do Oslo (OSL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 7h:57m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 27 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Calgary (YYC) a kończy w Oslo (OSL).

 

(Visited 18 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close