Written by 9:00 am Loty Batsfjord, Loty do Oslo

Ile trwa lot Batsfjord – Oslo?

Czas lotu z Batsfjord do Oslo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Batsfjord (BJF) do Oslo (OSL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Batsfjord – Oslo to:

1h:37m

Najczęściej loty Batsfjord – Oslo zaczynają się na lotnisku w Batsfjord (BJF) a kończą na lotnisku Oslo (OSL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Batsfjord – Oslo to 1509.66 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1509.66 zł.
 Czas lotu z  Batsfjord do Oslo  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Batsfjord (BJF)  do Oslo (OSL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:7m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 37 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Batsfjord (BJF) a kończy w Oslo (OSL).

 

(Visited 18 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close