Written by 9:01 am Loty Bydgoszcz, Loty do Londyn (Stansted)

Ile trwa lot Bydgoszcz – Londyn (Stansted)?

Czas lotu z Bydgoszcz do Londyn (Stansted) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bydgoszcz (BZG) do Londyn (Stansted) (STN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bydgoszcz – Londyn (Stansted) to:

1h:21m

Najczęściej loty Bydgoszcz – Londyn (Stansted) zaczynają się na lotnisku w Bydgoszcz (BZG) a kończą na lotnisku Londyn (Stansted) (STN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bydgoszcz – Londyn (Stansted) to 602.96 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 218 zł.
 Czas lotu z  Bydgoszcz do Londyn (Stansted)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bydgoszcz (BZG)  do Londyn (Stansted) (STN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:51m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 21 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bydgoszcz (BZG) a kończy w Londyn (Stansted) (STN).

 

(Visited 79 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close