Written by 9:14 am Loty do Londyn, Loty Rotterdam

Ile trwa lot Rotterdam – Londyn?

Czas lotu z Rotterdam do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Rotterdam (RTM) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Rotterdam – Londyn to:

0h:21m

Najczęściej loty Rotterdam – Londyn zaczynają się na lotnisku w Rotterdam (RTM) a kończą na lotnisku Londyn (LON).
Średnia cena za bilety lotnicze  Rotterdam – Londyn to 751.51 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 659.14 zł.
 Czas lotu z  Rotterdam do Londyn  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Rotterdam (RTM)  do Londyn (LON
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:51m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 21 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Rotterdam (RTM) a kończy w Londyn (LON).

 

(Visited 25 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close