Written by 9:23 am Loty Budapeszt, Loty do Sofia

Ile trwa lot Budapeszt – Sofia?

Czas lotu z Budapeszt do Sofia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Budapeszt (BUD) do Sofia (SOF) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Budapeszt – Sofia to:

0h:42m

Najczęściej loty Budapeszt – Sofia zaczynają się na lotnisku w Budapeszt (BUD) a kończą na lotnisku Sofia (SOF).
Średnia cena za bilety lotnicze  Budapeszt – Sofia to 1443.42 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1035.62 zł.
 Czas lotu z  Budapeszt do Sofia  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Budapeszt (BUD)  do Sofia (SOF
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:12m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 42 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Budapeszt (BUD) a kończy w Sofia (SOF).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close