Written by 9:21 am Loty Berlin, Loty do Sofia

Ile trwa lot Berlin – Sofia?

Czas lotu z Berlin do Sofia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Berlin (BER) do Sofia (SOF) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Berlin – Sofia to:

1h:27m

Najczęściej loty Berlin – Sofia zaczynają się na lotnisku w Berlin (BER) a kończą na lotnisku Sofia (SOF).
Średnia cena za bilety lotnicze  Berlin – Sofia to 1373.66 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 566.6 zł.
 Czas lotu z  Berlin do Sofia  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Berlin (BER)  do Sofia (SOF
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:57m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 27 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Berlin (BER) a kończy w Sofia (SOF).

 

(Visited 82 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close