Written by 9:01 am Loty Boston, Loty do Los Angeles

Ile trwa lot Boston – Los Angeles?

Czas lotu z Boston do Los Angeles to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Boston (BOS) do Los Angeles (LAX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Boston – Los Angeles to:

4h:37m

Najczęściej loty Boston – Los Angeles zaczynają się na lotnisku w Boston (BOS) a kończą na lotnisku Los Angeles (LAX).
Średnia cena za bilety lotnicze  Boston – Los Angeles to 1248.65 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1245.7 zł.
 Czas lotu z  Boston do Los Angeles  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Boston (BOS)  do Los Angeles (LAX
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 5h:7m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 4 godziny 37 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Boston (BOS) a kończy w Los Angeles (LAX).

 

(Visited 255 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close