Written by 9:01 am Loty Boston, Loty do Burbank

Ile trwa lot Boston – Burbank?

Czas lotu z Boston do Burbank to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Boston (BOS) do Burbank (BUR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Boston – Burbank to:

4h:37m

Najczęściej loty Boston – Burbank zaczynają się na lotnisku w Boston (BOS) a kończą na lotnisku Burbank (BUR).
Średnia cena za bilety lotnicze  Boston – Burbank to 1161.79 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1161.79 zł.
 Czas lotu z  Boston do Burbank  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Boston (BOS)  do Burbank (BUR
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 5h:7m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 4 godziny 37 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Boston (BOS) a kończy w Burbank (BUR).

 

(Visited 20 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close