Written by 9:23 am Loty Birmingham, Loty do Bydgoszcz

Ile trwa lot Birmingham – Bydgoszcz?

Czas lotu z Birmingham do Bydgoszcz to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Birmingham (BHX) do Bydgoszcz (BZG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Birmingham – Bydgoszcz to:

8h:51m

Najczęściej loty Birmingham – Bydgoszcz zaczynają się na lotnisku w Birmingham (BHX) a kończą na lotnisku Bydgoszcz (BZG).
Średnia cena za bilety lotnicze  Birmingham – Bydgoszcz to 3238.37 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 468.42 zł.
 Czas lotu z  Birmingham do Bydgoszcz  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Birmingham (BHX)  do Bydgoszcz (BZG
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:21m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 51 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Birmingham (BHX) a kończy w Bydgoszcz (BZG).

 

(Visited 125 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close