Written by 9:00 am Loty Birmingham, Loty do Kowno

Ile trwa lot Birmingham – Kowno?

Czas lotu z Birmingham do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Birmingham (BHX) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Birmingham – Kowno to:

9h:48m

Najczęściej loty Birmingham – Kowno zaczynają się na lotnisku w Birmingham (BHX) a kończą na lotnisku Kowno (KUN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Birmingham – Kowno to 4275.34 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3849.99 zł.
 Czas lotu z  Birmingham do Kowno  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Birmingham (BHX)  do Kowno (KUN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 10h:18m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 9 godzin 48 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Birmingham (BHX) a kończy w Kowno (KUN).

 

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close