Written by 9:01 am Loty Bazylea, Loty do Barcelona

Ile trwa lot Bazylea – Barcelona?

Czas lotu z Bazylea do Barcelona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bazylea (BSL) do Barcelona (BCN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bazylea – Barcelona to:

0h:54m

Najczęściej loty Bazylea – Barcelona zaczynają się na lotnisku w Bazylea (BSL) a kończą na lotnisku Barcelona (BCN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bazylea – Barcelona to 2129.15 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1753.11 zł.
 Czas lotu z  Bazylea do Barcelona  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bazylea (BSL)  do Barcelona (BCN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:24m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 54 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bazylea (BSL) a kończy w Barcelona (BCN).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close