Written by 9:05 am Loty do Barcelona, Loty Kraków

Ile trwa lot Kraków – Barcelona?

Czas lotu z Kraków do Barcelona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Barcelona (BCN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kraków – Barcelona to:

1h:51m

Najczęściej loty Kraków – Barcelona zaczynają się na lotnisku w Kraków (KRK) a kończą na lotnisku Barcelona (BCN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kraków – Barcelona to 1410.70 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 477.67 zł.
 Czas lotu z  Kraków do Barcelona  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kraków (KRK)  do Barcelona (BCN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:21m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 51 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kraków (KRK) a kończy w Barcelona (BCN).

 

(Visited 152 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close