Written by 9:00 am Loty Atlanta, Loty do Warszawa

Ile trwa lot Atlanta – Warszawa?

Czas lotu z Atlanta do Warszawa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Atlanta (ATL) do Warszawa (WAW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Atlanta – Warszawa to:

8h:55m

Najczęściej loty Atlanta – Warszawa zaczynają się na lotnisku w Atlanta (ATL) a kończą na lotnisku Warszawa (WAW).
Średnia cena za bilety lotnicze  Atlanta – Warszawa to 4801.20 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3942.03 zł.
 Czas lotu z  Atlanta do Warszawa  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Atlanta (ATL)  do Warszawa (WAW
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:25m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 55 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Atlanta (ATL) a kończy w Warszawa (WAW).

 

(Visited 47 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close