Ile trwa lot Berlin – Dzakarta (Soekarno Hatta)?

Czas lotu z Berlin do Dzakarta (Soekarno Hatta) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Berlin (BER) do Dzakarta (Soekarno Hatta) (CGK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wilno – Dzakarta (Soekarno Hatta)?

Czas lotu z Wilno do Dzakarta (Soekarno Hatta) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Dzakarta (Soekarno Hatta) (CGK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bruksela – Dzakarta (Soekarno Hatta)?

Czas lotu z Bruksela do Dzakarta (Soekarno Hatta) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bruksela (BRU) do Dzakarta (Soekarno Hatta) (CGK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Amsterdam – Dzakarta (Soekarno Hatta)?

Czas lotu z Amsterdam do Dzakarta (Soekarno Hatta) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Amsterdam (AMS) do Dzakarta (Soekarno Hatta) (CGK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Warszawa – Dzakarta (Soekarno Hatta)?

Czas lotu z Warszawa do Dzakarta (Soekarno Hatta) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Dzakarta (Soekarno Hatta) (CGK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.