Written by 9:19 am Loty do Londyn (London City), Loty Wrocław

Ile trwa lot Wrocław – Londyn (London City)?

Czas lotu z Wrocław do Londyn (London City) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wrocław (WRO) do Londyn (London City) (LCY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Wrocław – Londyn (London City) to:

1h:19m

Najczęściej loty Wrocław – Londyn (London City) zaczynają się na lotnisku w Wrocław (WRO) a kończą na lotnisku Londyn (London City) (LCY).
Średnia cena za bilety lotnicze  Wrocław – Londyn (London City) to 1560.21 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 912.47 zł.
 Czas lotu z  Wrocław do Londyn (London City)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Wrocław (WRO)  do Londyn (London City) (LCY
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:49m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 19 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Wrocław (WRO) a kończy w Londyn (London City) (LCY).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close