Written by 9:18 am Loty do Tucson, Loty Wilno

Ile trwa lot Wilno – Tucson?

Czas lotu z Wilno do Tucson to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Tucson (TUS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Wilno – Tucson to:

10h:31m

Najczęściej loty Wilno – Tucson zaczynają się na lotnisku w Wilno (VNO) a kończą na lotnisku Tucson (TUS).
Średnia cena za bilety lotnicze  Wilno – Tucson to 4834.08 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3937.52 zł.
 Czas lotu z  Wilno do Tucson  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Wilno (VNO)  do Tucson (TUS
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 11h:1m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 10 godzin 31 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Wilno (VNO) a kończy w Tucson (TUS).

 

(Visited 30 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close