Written by 9:20 am Loty do Tokio, Loty Wiedeń

Ile trwa lot Wiedeń – Tokio?

Czas lotu z Wiedeń do Tokio to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wiedeń (VIE) do Tokio (TYO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Wiedeń – Tokio to:

10h:7m

Najczęściej loty Wiedeń – Tokio zaczynają się na lotnisku w Wiedeń (VIE) a kończą na lotnisku Tokio (TYO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Wiedeń – Tokio to 2890.32 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1937.4 zł.
 Czas lotu z  Wiedeń do Tokio  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Wiedeń (VIE)  do Tokio (TYO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 10h:37m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 10 godzin 7 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Wiedeń (VIE) a kończy w Tokio (TYO).

 

(Visited 71 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close