Written by 8:53 am Loty do Recife, Loty Warszawa

Ile trwa lot Warszawa – Recife?

Czas lotu z Warszawa do Recife to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Recife (REC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Warszawa – Recife to:

0h:0m

Najczęściej loty Warszawa – Recife zaczynają się na lotnisku w Warszawa (WAW) a kończą na lotnisku Recife (REC).
Średnia cena za bilety lotnicze  Warszawa – Recife to 5000.66 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 4186.04 zł.
 Czas lotu z  Warszawa do Recife  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Warszawa (WAW)  do Recife (REC
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:30m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 0 godzin 0 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Warszawa (WAW) a kończy w Recife (REC).

 

(Visited 24 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close