Written by 8:53 am Loty do Meksyk, Loty Warszawa

Ile trwa lot Warszawa – Meksyk?

Czas lotu z Warszawa do Meksyk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Meksyk (MEX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Warszawa (Polska) – Meksyk (Meksyk) to:

14h:32m

Warszawa
Najczęściej loty Warszawa – Meksyk zaczynają się na lotnisku w Warszawa (WAW) a kończą na lotnisku Meksyk (MEX).
Średnia cena za bilety lotnicze  Warszawa – Meksyk to 4456.52 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2752.41 zł.
 Czas lotu z  Warszawa do Meksyk  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Warszawa (WAW)  do Meksyk (MEX
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 15h:2m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 14 godzin 32 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Warszawa (WAW) a kończy w Meksyk (MEX).

 

(Visited 15 236 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 2 lutego, 2020
Close