Written by 9:10 am Loty do Meksyk, Loty Mińsk

Ile trwa lot Mińsk – Meksyk?

Czas lotu z Mińsk do Meksyk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Mińsk (MSQ) do Meksyk (MEX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Mińsk – Meksyk to:

11h:16m

Najczęściej loty Mińsk – Meksyk zaczynają się na lotnisku w Mińsk (MSQ) a kończą na lotnisku Meksyk (MEX).
Średnia cena za bilety lotnicze  Mińsk – Meksyk to 5882.65 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 5557.86 zł.
 Czas lotu z  Mińsk do Meksyk  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Mińsk (MSQ)  do Meksyk (MEX
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 11h:46m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 11 godzinę 16 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Mińsk (MSQ) a kończy w Meksyk (MEX).

 

(Visited 24 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close