Written by 8:44 am Loty do Kalkuta, Loty Warszawa

Ile trwa lot Warszawa – Kalkuta?

Czas lotu z Warszawa do Kalkuta to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Kalkuta (CCU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Warszawa – Kalkuta to:

10h:48m

Najczęściej loty Warszawa – Kalkuta zaczynają się na lotnisku w Warszawa (WAW) a kończą na lotnisku Kalkuta (CCU).
Średnia cena za bilety lotnicze  Warszawa – Kalkuta to 4026.21 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2824.54 zł.
 Czas lotu z  Warszawa do Kalkuta  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Warszawa (WAW)  do Kalkuta (CCU
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 11h:18m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 10 godzin 48 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Warszawa (WAW) a kończy w Kalkuta (CCU).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close