Written by 8:52 am Loty do Liberia, Loty Warszawa

Ile trwa lot Warszawa – Liberia?

Czas lotu z Warszawa do Liberia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Liberia (LIR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Warszawa – Liberia to:

16h:4m

Najczęściej loty Warszawa – Liberia zaczynają się na lotnisku w Warszawa (WAW) a kończą na lotnisku Liberia (LIR).
Średnia cena za bilety lotnicze  Warszawa – Liberia to 5542.13 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 4068.21 zł.
 Czas lotu z  Warszawa do Liberia  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Warszawa (WAW)  do Liberia (LIR
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 16h:34m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 16 godzin 4 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Warszawa (WAW) a kończy w Liberia (LIR).

 

(Visited 122 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close