Written by 9:21 am Loty do Warszawa, Loty Tokio

Ile trwa lot Tokio – Warszawa?

Czas lotu z Tokio do Warszawa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Tokio (TYO) do Warszawa (WAW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Tokio – Warszawa to:

9h:31m

Najczęściej loty Tokio – Warszawa zaczynają się na lotnisku w Tokio (TYO) a kończą na lotnisku Warszawa (WAW).
Średnia cena za bilety lotnicze  Tokio – Warszawa to 5441.08 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2220.8 zł.
 Czas lotu z  Tokio do Warszawa  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Tokio (TYO)  do Warszawa (WAW
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 10h:1m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 9 godzin 31 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Tokio (TYO) a kończy w Warszawa (WAW).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close