Written by 9:23 am Loty do Warszawa, Loty Split

Ile trwa lot Split – Warszawa?

Czas lotu z Split do Warszawa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Split (SPU) do Warszawa (WAW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Split – Warszawa to:

1h:8m

Najczęściej loty Split – Warszawa zaczynają się na lotnisku w Split (SPU) a kończą na lotnisku Warszawa (WAW).
Średnia cena za bilety lotnicze  Split – Warszawa to 2263.31 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 788.83 zł.
 Czas lotu z  Split do Warszawa  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Split (SPU)  do Warszawa (WAW
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:38m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 8 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Split (SPU) a kończy w Warszawa (WAW).

 

(Visited 32 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close