Written by 9:14 am Loty do Tokio (Haneda), Loty Tokio

Ile trwa lot Tokio – Tokio (Haneda)?

Czas lotu z Tokio do Tokio (Haneda) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Tokio (TYO) do Tokio (Haneda) (HND) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Tokio – Tokio (Haneda) to:

0h:12m

Najczęściej loty Tokio – Tokio (Haneda) zaczynają się na lotnisku w Tokio (TYO) a kończą na lotnisku Tokio (Haneda) (HND).
Średnia cena za bilety lotnicze  Tokio – Tokio (Haneda) to 3283.89 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2899.81 zł.
 Czas lotu z  Tokio do Tokio (Haneda)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Tokio (TYO)  do Tokio (Haneda) (HND
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:42m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 12 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Tokio (TYO) a kończy w Tokio (Haneda) (HND).

 

(Visited 45 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close