Written by 9:25 am Loty do Katowice, Loty Teneryfa

Ile trwa lot Teneryfa – Katowice?

Czas lotu z Teneryfa do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Teneryfa (TCI) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Teneryfa – Katowice to:

4h:16m

Najczęściej loty Teneryfa – Katowice zaczynają się na lotnisku w Teneryfa (TCI) a kończą na lotnisku Katowice (KTW).
Średnia cena za bilety lotnicze  Teneryfa – Katowice to 6279.02 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1963.02 zł.
 Czas lotu z  Teneryfa do Katowice  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Teneryfa (TCI)  do Katowice (KTW
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 4h:46m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 4 godziny 16 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Teneryfa (TCI) a kończy w Katowice (KTW).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close