Written by 9:14 am Loty do Gran Canaria, Loty Teneryfa

Ile trwa lot Teneryfa – Gran Canaria?

Czas lotu z Teneryfa do Gran Canaria to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Teneryfa (TCI) do Gran Canaria (LPA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Teneryfa – Gran Canaria to:

0h:7m

Najczęściej loty Teneryfa – Gran Canaria zaczynają się na lotnisku w Teneryfa (TCI) a kończą na lotnisku Gran Canaria (LPA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Teneryfa – Gran Canaria to 3499.05 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1262.74 zł.
 Czas lotu z  Teneryfa do Gran Canaria  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Teneryfa (TCI)  do Gran Canaria (LPA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:37m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Teneryfa (TCI) a kończy w Gran Canaria (LPA).

 

(Visited 201 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close