Written by 9:23 am Loty Bristol, Loty do Katowice

Ile trwa lot Bristol – Katowice?

Czas lotu z Bristol do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bristol (BRS) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bristol – Katowice to:

1h:40m

Najczęściej loty Bristol – Katowice zaczynają się na lotnisku w Bristol (BRS) a kończą na lotnisku Katowice (KTW).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bristol – Katowice to 10850.51 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 911.28 zł.
 Czas lotu z  Bristol do Katowice  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bristol (BRS)  do Katowice (KTW
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:10m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 40 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bristol (BRS) a kończy w Katowice (KTW).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close