Written by 9:14 am Loty do Kauai Island, Loty Sztokholm

Ile trwa lot Sztokholm – Kauai Island?

Czas lotu z Sztokholm do Kauai Island to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Sztokholm (STO) do Kauai Island (LIH) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Sztokholm – Kauai Island to:

12h:9m

Najczęściej loty Sztokholm – Kauai Island zaczynają się na lotnisku w Sztokholm (STO) a kończą na lotnisku Kauai Island (LIH).
Średnia cena za bilety lotnicze  Sztokholm – Kauai Island to 4292.06 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3976.15 zł.
 Czas lotu z  Sztokholm do Kauai Island  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Sztokholm (STO)  do Kauai Island (LIH
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 12h:39m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 12 godziny 9 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Sztokholm (STO) a kończy w Kauai Island (LIH).

 

(Visited 36 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close